  • FXO-HC535-24.1
FXO-HC535-24.1
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC535-24.1
HK JDW NO:
310-FXO-HC535-24.1
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC535-24.1
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    24.1MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm