  • FXO-HC530-9.6
FXO-HC530-9.6
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC530-9.6
HK JDW NO:
310-FXO-HC530-9.6
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC530-9.6
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    9.6MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm