  • FXO-HC335-60
FXO-HC335-60
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC335-60
HK JDW NO:
310-FXO-HC335-60
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC335-60
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    60MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    CSMD
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    4
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    60MHz