  • FXO-HC335-22.8
FXO-HC335-22.8
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC335-22.8
HK JDW NO:
310-FXO-HC335-22.8
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC335-22.8
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    22.8MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    990.6μm
  • Length
    3.302mm
  • Width
    2.5908mm