  • FXO-HC330R-37.5
FXO-HC330R-37.5
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC330R-37.5
HK JDW NO:
378-FXO-HC330R-37.5
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC330R-37.5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7 INCH
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    100%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    3.3mm x 2.6mm x 1.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    37.5MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Output Load
    15 pF