  • FVXO-PC73BR-807.7038
FVXO-PC73BR-807.7038
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC73BR-807.7038
HK JDW NO:
310-FVXO-PC73BR-807.7038
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC73BR-807.7038
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    807.7038MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm