  • FVXO-PC53BR-170
FVXO-PC53BR-170
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC53BR-170
HK JDW NO:
310-FVXO-PC53BR-170
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC53BR-170
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    170MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm