  • FVXO-LC53BR-62.08
FVXO-LC53BR-62.08
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC53BR-62.08
HK JDW NO:
310-FVXO-LC53BR-62.08
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC53BR-62.08
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    62.08MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm