  • FVXO-HC73BR-162.5
FVXO-HC73BR-162.5
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC73BR-162.5
HK JDW NO:
310-FVXO-HC73BR-162.5
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC73BR-162.5
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    162.5MHz
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm