  • FVXO-HC52B-106.25
FVXO-HC52B-106.25
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC52B-106.25
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FVXO-HC52B-106.25
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC52B-106.25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    106.25MHz
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm