  • FN3287-80-34-C33-R65
FN3287-80-34-C33-R65
advertisement
Manufacturer No:
FN3287-80-34-C33-R65
HK JDW NO:
694-FN3287-80-34-C33-R65
Description:
LINE FILTER SLIM 80A STB
Step5Bar-code shipping tag
FN3287-80-34-C33-R65
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    Inverters, Power Drive Systems
  • Voltage - Rated AC
    530V 305V
  • Configuration
    Two Stage
  • Current
    80A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    DC~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    305V
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    530V