  • FMP300FRF73-249R
FMP300FRF73-249R
advertisement
Manufacturer No:
FMP300FRF73-249R
HK JDW NO:
898-FMP300FRF73-249R
Datasheet:
FMP300FRF73-249R
Description:
249Ohm, 3W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP300FRF73-249R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    249Ohm
  • Power (Watts)
    3W