  • FMP100FRE52-39R
FMP100FRE52-39R
advertisement
Manufacturer No:
FMP100FRE52-39R
HK JDW NO:
898-FMP100FRE52-39R
Datasheet:
FMP100FRE52-39R
Description:
39Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP100FRE52-39R
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    39Ohms
  • Power (Watts)
    1W