  • FL2600145
FL2600145
advertisement
Manufacturer No:
FL2600145
HK JDW NO:
233-FL2600145
Datasheet:
FL2600145
Step5Bar-code shipping tag
FL2600145
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm