  • FL2500167
FL2500167
advertisement
Manufacturer No:
FL2500167
HK JDW NO:
233-FL2500167
Datasheet:
FL2500167
Description:
Quantity:
In Stock : 2980
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
FL2500167
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    25.000625MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm