  • FL2500097
FL2500097
advertisement
Manufacturer No:
FL2500097
HK JDW NO:
233-FL2500097
Datasheet:
FL2500097
Description:
Quantity:
In Stock : 2453
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
FL2500097
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.78mm