  • FL1M-6CJ-1-R24V
FL1M-6CJ-1-R24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-6CJ-1-R24V
HK JDW NO:
512-FL1M-6CJ-1-R24V
Package:
Datasheet:
FL1M-6CJ-1-R24V
Description:
LED RED 6MM NUT 24VDC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-6CJ-1-R24V
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    FL1M
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP65
  • Termination Style
    PC Pin
  • Panel Cutout Dimensions
    0.24 (6.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA