  • FKP1T001004B00KD00
FKP1T001004B00KD00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T001004B00KD00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-FKP1T001004B00KD00
Package:
Description:
Cap Film 100pF 1600V PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T001004B00KD00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1600VDC|650VAC