  • FKP1R022205H00JSSD
FKP1R022205H00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP1R022205H00JSSD
HK JDW NO:
864-FKP1R022205H00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 1250V PP 5% (26.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP1R022205H00JSSD
    Select All
  • Product Weight (g)
    7.197
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    600VAC|1250VDC