  • FEBFAN6920MR-T02U120A-GEVB
FEBFAN6920MR-T02U120A-GEVB
advertisement
Manufacturer No:
FEBFAN6920MR-T02U120A-GEVB
HK JDW NO:
598-FEBFAN6920MR-T02U120A-GEVB
Package:
Datasheet:
Description:
EVAL BOARD FOR FAN6920
Step5Bar-code shipping tag
FEBFAN6920MR-T02U120A-GEVB
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Current - Output
    6.3A
  • Voltage - Output
    19V
  • Utilized IC / Part
    FAN6920MR
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Board Type
    Fully Populated
  • Power - Output
    120W