  • FCX-0527.12MHZ7PF/}30PPM
FCX-0527.12MHZ7PF/}30PPM
advertisement
Manufacturer No:
FCX-0527.12MHZ7PF/}30PPM
Manufacturer:
River Eletec
HK JDW NO:
4380-FCX-0527.12MHZ7PF/}30PPM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FCX-0527.12MHZ7PF/}30PPM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    27.12MHz
  • Series Resistance
    50Ohm
  • Height
    600μm
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm