  • FA-365 14.31818MB-W0
FA-365 14.31818MB-W0
advertisement
Manufacturer No:
FA-365 14.31818MB-W0
HK JDW NO:
262-FA-365 14.31818MB-W0
Description:
FA-365 14.31818MB-W0 datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
FA-365 14.31818MB-W0
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm