  • FA-20H 32.0000MF20X-K3
FA-20H 32.0000MF20X-K3
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 32.0000MF20X-K3
HK JDW NO:
262-FA-20H 32.0000MF20X-K3
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 32.0000MF20X-K3
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm