  • FA-20H 12.0000MD30Z-K3
FA-20H 12.0000MD30Z-K3
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 12.0000MD30Z-K3
HK JDW NO:
262-FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 12.00 MHZ 10.0PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 12.0000MD30Z-K3
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm