  • FA-128 27.0000MF10V-W3
FA-128 27.0000MF10V-W3
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 27.0000MF10V-W3
HK JDW NO:
262-FA-128 27.0000MF10V-W3
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 27.0000MF10V-W3
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm