  • FA-128 26.0000MF10Z-W5
FA-128 26.0000MF10Z-W5
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 26.0000MF10Z-W5
HK JDW NO:
262-FA-128 26.0000MF10Z-W5
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 26.0000MF10Z-W5
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohms
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm