  • FA-128 25.0000MF15Y-C3
FA-128 25.0000MF15Y-C3
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 25.0000MF15Y-C3
HK JDW NO:
262-FA-128 25.0000MF15Y-C3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 25.0000MF15Y-C3
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm