  • FA-118T37.40000MF10YW5
FA-118T37.40000MF10YW5
advertisement
Manufacturer No:
FA-118T37.40000MF10YW5
Manufacturer:
Epson America, Inc
HK JDW NO:
262-FA-118T37.40000MF10YW5
Package:
Description:
Crystal 37.4MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R