  • F881FT824M300Z
F881FT824M300Z
advertisement
Manufacturer No:
F881FT824M300Z
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F881FT824M300Z
Package:
Datasheet:
F881FT824M300Z
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.82uF 1000VDC/300VAC PP 20% (31.5 X 31 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Pizza
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F881FT824M300Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|300VAC