  • F861RW475K310Z
F861RW475K310Z
advertisement
Manufacturer No:
F861RW475K310Z
HK JDW NO:
417-F861RW475K310Z
Package:
Datasheet:
F861RW475K310Z
Description:
Cap Film Suppression X2 4.7uF 310VAC PP 10% (41 X 24 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 110°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F861RW475K310Z
  • Tolerance
    10%
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Voltage
    310VAC