  • F612JF393J100R
F612JF393J100R
advertisement
Manufacturer No:
F612JF393J100R
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F612JF393J100R
Package:
Datasheet:
F612JF393J100R
Description:
Cap Film 0.039uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F612JF393J100R
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Stacked
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC