  • F4101R19.6608MHZ
F4101R19.6608MHZ
advertisement
Manufacturer No:
F4101R19.6608MHZ
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-F4101R19.6608MHZ
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F4101R19.6608MHZ
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape
  • Frequency
    19.6608MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    15pF