  • F127T254P04
F127T254P04
advertisement
Manufacturer No:
F127T254P04
HK JDW NO:
138-F127T254P04
Package:
Datasheet:
F127T254P04
Description:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Step5Bar-code shipping tag
F127T254P04
    FR4 Epoxy Glass
  • Published
    2016
  • Number of Positions
    4
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm