  • F127T200P10
F127T200P10
advertisement
Manufacturer No:
F127T200P10
HK JDW NO:
138-F127T200P10
Description:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.00 MM
Step5Bar-code shipping tag
F127T200P10
    Proto-Advantage
  • Size / Dimension
    1.100Lx0.400W 27.94mmx10.16mm
  • Number of Positions
    10
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm