  • F127T127P20
F127T127P20
advertisement
Manufacturer No:
F127T127P20
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
HK JDW NO:
138-F127T127P20
Package:
Datasheet:
Description:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 1.27 MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F127T127P20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    FR4 Epoxy Glass
  • Series
    Proto-Advantage
  • Size / Dimension
    2.100Lx0.400W 53.34mmx10.16mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Positions
    20
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Plated Through Hole to Plated Through Hole
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm