  • F100T254P10
F100T254P10
advertisement
Manufacturer No:
F100T254P10
HK JDW NO:
138-F100T254P10
Description:
PITCH CHANGER 1.00 MM TO 2.54 MM
Step5Bar-code shipping tag
F100T254P10
  • Size / Dimension
    1.100Lx0.400W 27.94mmx10.16mm
  • Number of Positions
    10
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm