  • F100T254P05
F100T254P05
advertisement
Manufacturer No:
F100T254P05
HK JDW NO:
138-F100T254P05
Description:
PITCH CHANGER 1.00 MM TO 2.54 MM
Step5Bar-code shipping tag
F100T254P05
  • Size / Dimension
    0.600Lx0.400W 15.24mmx10.16mm
  • Number of Positions
    5
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm