  • EZPV60226MTT
EZPV60226MTT
advertisement
Manufacturer No:
EZPV60226MTT
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPV60226MTT
Package:
Datasheet:
EZPV60226MTT
Description:
Cap Film 22uF 600V PP 10% (41 X 22 X 36mm) Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0096 Ohm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EZPV60226MTT
    Select All
  • Product Weight (g)
    55
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PC Pin
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    600VDC