  • EXB-N8V132JX
EXB-N8V132JX
advertisement
Manufacturer No:
EXB-N8V132JX
HK JDW NO:
590-EXB-N8V132JX
Datasheet:
EXB-N8V132JX
Description:
Quantity:
In Stock : 827
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
EXB-N8V132JX
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.3kOhm
  • Voltage - Rated
    50V
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.031W
  • Case Code (Imperial)
    0804
  • Power Per Element
    31mW
  • Element Power Dissipation
    0.031W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm