  • ETMA240125UD-P5RP-IC
ETMA240125UD-P5RP-IC
advertisement
Manufacturer No:
ETMA240125UD-P5RP-IC
HK JDW NO:
193-ETMA240125UD-P5RP-IC
Step5Bar-code shipping tag
ETMA240125UD-P5RP-IC
    Select All
  • Weight
    219.992299g
  • Connector Type
    Plug
  • Max Operating Temperature
    40°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Approval Agency
    CE, TUV, cURus
  • Max Output Current
    1.25A
  • Polarity
    Positive
  • Power Dissipation-Max
    30W
  • Voltage - Output
    24V
  • Cord Length
    1.80086m
  • Height
    29.972mm
  • Length
    109.982mm
  • Width
    50.038mm