  • ETMA150200UD-P6RP-IC
ETMA150200UD-P6RP-IC
advertisement
Manufacturer No:
ETMA150200UD-P6RP-IC
HK JDW NO:
193-ETMA150200UD-P6RP-IC
Step5Bar-code shipping tag
ETMA150200UD-P6RP-IC
  • Max Operating Temperature
    40°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Approval Agency
    CE, TUV, cURus
  • Max Output Current
    2A
  • Polarity
    Positive
  • Power Dissipation-Max
    30W
  • Voltage - Output
    15V
  • Cord Length
    1.80086m
  • Height
    29.972mm
  • Length
    109.982mm
  • Width
    50.038mm