  • ESR10EZPJ112
ESR10EZPJ112
advertisement
Manufacturer No:
ESR10EZPJ112
HK JDW NO:
687-ESR10EZPJ112
Datasheet:
ESR10EZPJ112
Description:
Quantity:
In Stock : 1779
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ESR10EZPJ112
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.1kOhm
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Max Power Dissipation
    400mW
    TS 16949
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.4W
  • Case Code (Imperial)
  • Working Voltage
    150V
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm