  • ESD-FPL-25-12
ESD-FPL-25-12
advertisement
Manufacturer No:
ESD-FPL-25-12
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-ESD-FPL-25-12
Description:
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 21.0
Step5Bar-code shipping tag
ESD-FPL-25-12
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Free Hanging
  • Material
    NIZn
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Flat
  • Design
    Solid
  • Outer Dimension
    0.984 W x 0.197 H (25.00mm x 5.00mm)
  • Length
    0.472 12.00mm
  • Diameter - Inner
    0.827 W x 0.033 H (21.00mm x 0.85mm)