  • ERL325K6200FKEB500
ERL325K6200FKEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERL325K6200FKEB500
HK JDW NO:
873-ERL325K6200FKEB500
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
5.62kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL325K6200FKEB500
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power (Watts)
    1W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%