  • ERL2075K000FKEA500
ERL2075K000FKEA500
advertisement
Manufacturer No:
ERL2075K000FKEA500
HK JDW NO:
873-ERL2075K000FKEA500
Step5Bar-code shipping tag
ERL2075K000FKEA500
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    75kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W