  • ERL054R8700FKEK500
ERL054R8700FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL054R8700FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL054R8700FKEK500
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
4.87Ohms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL054R8700FKEK500
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.87Ohms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W