  • ERJ-XGEJ131Y
ERJ-XGEJ131Y
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-XGEJ131Y
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-XGEJ131Y
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Thick Film, 130Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-XGEJ131Y
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    15V
  • Power Rating
    31mW