  • ERJ-UP8F2800V
ERJ-UP8F2800V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-UP8F2800V
HK JDW NO:
590-ERJ-UP8F2800V
Datasheet:
ERJ-UP8F2800V
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-UP8F2800V
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    280Ohm
  • Power (Watts)
    0.667W 2/3W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm