  • ERJ-U08J153V
ERJ-U08J153V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U08J153V
HK JDW NO:
590-ERJ-U08J153V
Package:
Datasheet:
ERJ-U08J153V
Description:
Thick Film, 15kOhm, 5%,
Quantity:
In Stock : 15800
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U08J153V
    16.187578mg
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2012
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Current Rating
    2A
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm