  • ERJ-U03F2552V
ERJ-U03F2552V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U03F2552V
HK JDW NO:
590-ERJ-U03F2552V
Package:
Datasheet:
ERJ-U03F2552V
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U03F2552V
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    25.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Current Rating
    1A
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Length
    1.6mm